Ці відео розроблені у рамках проекту «Посилення допомоги дітям, які стали жертвами торгівлі людьми» (ReACT). Дані ролики стали результатими роботи п'яти груп спеціалістів з різних країн (Бельгія, Франція, Німеччина, Нідерланди і Великобританія) міжнародної організації ЕСРАТ в тісній співпраці з дітьми, в рамках адаптованих для дітей матеріалів та призначені для інформування дітей-мігрантів про їхні права. ReACT - проект фінансований ЄС, який має на меті забезпечити ефективний доступ дітей до правосуддя та захист в судовому порядку дітей, які, можливо, стали жертвами торгівлі людьми.                                                                                              

МГО «Соціальні інціативи з охорони здоров'я та праці»  адаптували відеоролик для того, аби українці також мали змогу отримати інформацію про доступ дітей до правосуддя та захист дітей, які стали жертвами торгівлі людьми.

Якщо ви чи ваші знайомі стали жертвою торгівлі людьми, ви можете звернутися за телефоном Національної дитячої “гарячої лінії”  0 800 500 225 або 772 (для дзвінків з мобільного)

За результатами відкритого конкурсу «Новою оселею» було підтримано 13 ініціатив громадських організацій, серед яких – проект «Акули пера» ГО «Кримська правозахисна ініціатива», який проводить заняття в школі журналістики для дітей, в тому числі з числа ВПО.

Одним із практичних завдань для учасників школи стала підготовка репортажа про святкування Дня Європи у Києві, урочисте відкриття якого відбулося цього року на Софійській площі 14 травня. До Вашої уваги – репортаж учня школи журналістики «Акули пера» Дмитра Самойлова, 9 років.  

 

 

На адресу одного з грантерів проекту «Нова Оселя», який реалізується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» та фінансується Європейським Союзом, –  «Сприяння інтеграції родин, дітей і підлітків з числа ВПО як запорука здоров’я приймаючої громади» надійшов такий лист:

 

«Мене звати Андрій і пишу про Масляну. Чому пишу про Масляну? Бо мій брат менший був на святі, де з дітьми (ним і його однокласниками та іншими) гралися, розповідаючи про обряди народні Українські, вірування нашого народу в давнину, про віру людей у хороше, яке обов'язково буде. Вони грали, їли млинці (мама наша пекла теж цілий вечір) і вчилися розуміти своє, українське. Чого пишу зараз? Бо піст і хочеться млинців з сиром і сметанкою)))

Але піст, не можна. Не можна не тому, що заборонили (хтось), а тому, що це мій перший піст і моє власне рішення. Чого пишу взагалі?))) Учасників свята попросили розказати своїм друзям про те, що вони дізналися про Масляну та інші звичаї і виставити фотки у Фейсбуку. А за кращі фото переможцю подарують власне дерево!!! Ми дуже хочемо своє дерево. Але у мого брата нема сторінок у соцмережах, він ще малий, бесіду проводити не буде – соромиться. Бесіду провів я! І тема – не Масляна. Ми з друзями говорили про Україну і про українське. Про те, що робиться в країні, про те, де нам жити завтра – тут чи їхати закордон; про те, що нема нормального українського телебачення, кіно, книжок, машин про те, що навіть маючи гарну освіту ти потім тут нікому не треба.

А ще говорили про віру в людей у хороше: про те, що кінчиться війна, не буде в новинах даних про загиблих і поранених; що скоро буде Євробачення і в Україні талановиті і красиві люди; що молодь вихована зараз, вона зовсім інша, і ми зможемо змінити все на краще; що скоро літо і будуть канікули.

PS: ми з родиною точно будемо жити тут, в Україні, бо нам треба буде доглядати наше дерево))) Ми хочемо липу)))»

 

"Ми хочемо липу!"

 

 

8 червня на базі середньої школи №309 відкрився літній молодіжний табір для учнів 7-10 класів. Табір працюватиме щодня протягом літніх канікул в рамках однієї з ініціатив «Інформаційно-тренінгового центру громадських ініціатив», який було підтримано проектом «Нова оселя». У програмі табору – цікаві зустрічі, спілкування, тренінги, спортивні змагання, ігри, а також все те, що буде ініційовано самими учасниками табору. А сьогодні все почалося із знайомства і очікувань. Попереду – канікули і ціле літо!

IMG 8725

IMG 8700

IMG 8704

IMG 8712

IMG 8714

IMG 8715

IMG 8718

IMG 8723

 

 

 

 

У 2016 році МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) стала учасником Кластеру захисту дітей у Києві, підписала та прийняла положення щодо захисту дітей.

 

На засіданні, яке відбулося 7 червня 2017 року у Києві була поширена інформація про новини проекту «Нова Оселя», який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. У ході засідання особлива увага приділялася потребам розвитку соціально-психологічних послуг дітям, які постраждали унаслідок військових дій. Олена Січкар, експерт LHSI з моніторингу, запросила учасників кластера ознайомитися з послугами, які можна отримати у місті Києві та які розвиває LHSI за допомогою проекту «Нова оселя».

Суб-кластер (кластер) захисту дітей входить до кластерної системи, яка була активована в Україні із настанням військового конфлікту. Ця система поєднує всі організації ООН, які займаються питаннями надзвичайної ситуації в Україні, а також громадські організації, державні структури, міжнародні організації та ін. Кожен кластер відповідає за одну сферу роботи. Так існують кластери води та санітарії, харчування, здоров’я, захисту прав людини та інші. Суб-кластер захисту дітей є складовою частиною кластеру захисту прав людини. Мета цього суб-кластеру– координувати діяльність всіх організацій, що працюють із сім’ями, які так чи інакше постраждали від конфлікту – переселенці, люди на прифронтових територіях, приймаючі спільноти. Кластер – це форум для обміну досвідом та інформацією. Кластер захисту дітей очолює Дитячий фонд ООН – ЮНІСЕФ.

2 червня, у рамках форуму «Дитина у тривожному середовищі: практики розвитку та відновлення», МГО «Соціальні інціативи з охорони праці та доров'я» за фінансової підтримки ЄС для грантерів проекту «Нова оселя» та всіх бажаючих, організували майстер-клас під назвою: «У фокусі - діти!».

18814530 1328830740532359 6386257631159137844 o 

Спікер – Дарина Феденко (кореспондент 5 каналу) розповіла участникам як правильно налагоджувати ефективний зв'язок зі ЗМІ та співпрацювати із журналістами. На що звертати увагу аби не допустити «перекручування фактів» з боку ЗМІ та що робити, якщо раптом сталася така ситуація. Учасники майстер-класу дізналися чому варто привертати увагу не тільки до проблемних, а й до позитивних історій та як праивльно це це зробити. На прикінці заходу журналіст продемонструвала приклади історій, які вдалося змінити завдяки співпраці зі ЗМІ.        

Як зазначила одна із учасниць майстер-класу, Ніна Алієва: «Мені дуже сподобався виступ кореспондента 5 каналу. Дуже грамотно, доступно, зрозуміло, що, як і чому. Це була корисна і потрібна інформація. Також мені сподобалося, що журналістка готова допомагати нам і надалі»

18815466 1328830470532386 598839763507530417 o

Сподіваємося, що тепер ці знання допоможуть нашим грантерам у роботі та написанні власних «історій успіху». Дякуємо усім, хто приймав участь у майстер-класі та тим, хто допоміг його організувати.

27 травня в рамках Київського марафону до Дня міста відбувся забіг дітей, серед яких були й діти з особливими потребами.

IMG 8514

Дистанцію у півстадіона долали діти віком до 12 років. Разом із своїми дітьми бігли й батьки.

IMG 8389

Участь, розминку та тренування дітей з особливими потребами забезпечував один з грантерів проекту «Нова оселя» - благодійна організація «Спорт заради миру» (Директор – Наталія Мартіашвілі.

IMG 8417

IMG 8419

IMG 8424

 

Тут не було переможців, але було свято, радість спілкування й руху, та, звісно, подарунки учасникам.  

Проект «Нова оселя» виконується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

23 травня МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» стала учасницею Форуму організацій громадянського суспільства м. Києва «Співпраця та розвиток», який пройшов в НСК «Олімпійський» за участі мера столиці п. Володимира Клічка.

1

Спеціально до Форуму нашою організацією був підготовлений буклет з інформацією про НЕСТ-центри та про організації, що працюють з використанням підходів чи принципів цих центрів, і які були підтримані нами в рамках проекту «Нова оселя».

3

Матеріал буклету викликав інтерес та схвальні відгуки учасників Форуму, які дуже швидко розібрали всі презентовані примірники.  

2

Сторінка 1 із 15

Карта соціальних послуг для сімей та дітей ВПО

Please publish modules in offcanvas position.