Напрямки діяльності

 • Розвиток дітей та молоді

  Розвиток дітей та молоді

  Ініціативи щодо розвитку дітей та молоді, запобігання соціально-негативних явищ у молодіжному середовищі, розвиток компетенцій. .
 • Громадське здоров'я

  Громадське здоров'я

  Ініціативи щодо подолання соціально небезпечних захворювань, зокрема туберкульоз, ВІЛ/СНІД та інші, реформування медичної галузі на національному та місцевому рівні, налагодження
 • Захист громадянських прав

  Захист громадянських прав

  Розбудова спроможності щодо захисту прав вразливих верств населення, в тому числі організацій громадянського суспільства, установ та закладів, які надають послуги громадянам.
 • Соціальна політика

  Соціальна політика

  Ініціативи щодо соціального розвитку територій та громад, реформування галузі на національному та місцевому рівні, запобігання розповсюдженню соціально негативних явищ.  

Хто ми та що ми робимо

Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (далі – LHSI) зареєстрована у 2002 році в Міністерстві юстиції України.

Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» з 2002 року реалізує проекти у сфері громадського здоров’я, розвитку дітей та молоді, соціальної політики та захисту прав уразливих груп населення.
Ми досліджуємо актуальні проблеми суспільства та просуваємо ідею сталого розвитку людства шляхом підвищення якості послуг у соціальній сфері, громадського здоров’я, охорони праці, розбудови потенціалу міст, громад та громадян, які в них мешкають.

 • Статутні Завдання Організації +

  впровадження освітніх і наукових проектів i програм, спрямованих на зміну поведінки особи, покращання громадського здоров'я; сприяння розвитку соціальних програм у сфері охорони здоров'я та праці, збереження трудових ресурсів; сприяння здійсненню моніторингу вирішення соціально-трудових проблем незахищених верств населення, захисту прав працюючих та членів їхніх сімей; сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних проектів і програм з профілактики ВІЛ/СНІД, наркоманії та інших соціально небезпечних хвороб, пропагування здорового способу життя; сприяння проведенню i розповсюдженню результатів соціальних ініціатив з охорони праці та здоров'я, покращання життя людей, вирішення соціальних проблем; сприяння організації співпраці з молодіжними лідерами, представниками місцевих громад, урядових структур, органів місцевого самоврядування, Детальніше
 • Організаційна структура +

  Згідно зі Статутом LHSI, наша діяльність поширюється на територію України та інших країн. Загальні збори організації – вищий орган прийняття рішень. Правління організації – керує між загальними зборами. Директор організації здійснює оперативне керівництво. Наглядова рада слідкує за фінансовою та господарською діяльністю. МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я" є відповідальним роботодавцем та сприяє створенню дружнього до дітей середовища, в тому числі заохочуючи усіх працівників та членів організації дотримуватися етичних вимог роботи з дітьми та приєдналася до Кодексу поведінки для партнерів, які працюють з дітьми, запропонованному Національним Кластером захисту дітей в Україні. Відповідне рішення було затверджено протоколом засідання зборів Правління організації від Детальніше
 • Політика організації +

  Одним із стратегічних напрямків діяльності МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (надалі за текстом – Організація) на 2017-2018 роки є розробка та впровадження ініціатив з розвитку дітей. Також з 2016 року Організацією реалізовуються проект «Нова Оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у місті Києві та Одеській області» мета якого полягає у заохоченні та активізації участі організацій громадянського суспільства у розширенні програм з реабілітації та реінтеграції для забезпечення відновлення та психологічної допомоги для внутрішньо переміщених дітей і дітей, що постраждали від збройного конфлікту в Україні. Наша Організація є відповідальним роботодавцем, завжди сприяє створенню дружнього до дітей середовища, в Детальніше
 • 1

Співробітники

 

Олена Січкар

Керівник напрямку розвитку дітей та молоді.

sichkar@lhsi.org.ua

тел. (044) 528-21-27

 

 

 

images/dsc_9356.jpg images/dsc_9356.jpg kostenko

Ілона Єлєнєва

Директор

ilona@lhsi.org.ua

тел. 044 28 508 20

факс 044 28 508 45

Елеонора Неєзжала

Головний бухгалтер

accountant@lhsi.org.ua

тел. 044 28 508 20

факс 044 28 508 45

Катерина Костенко

 Асистент керівника

office@lhsi.org.ua

тел. 044 28 508 20

факс 044 28 508 45

kovalenko  kovalenko sviliy

Наталія Коваленко

Фінансовий менеджер проектів

nkovalenko@lhsi.org.ua

тел. 044 28 508 20

факс 044 28 508 45

Тетяна Бахмат

Програмний менеджер у сфері громадського здоров’я. 

tbakhmat@lhsi.org.ua

тел. 044 28 508 20

факс 044 28 508 45

Ольга Цвілій

Керівник проектів у сфері

Громадського здоров’я та соціальної політики.

olga.tsviliy@lhsi.org.ua

тел. 044 28 508 20

факс 044 28 508 45

Проекти

Проект: "Тобі слід знати про туберкульоз" (місто Київ)

Проект: «Нова Оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у місті Києві та Одеській області»

Проект: «Тобі слід знати про туберкульоз» (Луганська, Донецька та Харківська області)

Проект: "Назустріч людям"

Проект: «Гарантії правозахисту ВПО Луганщини»

Проект: «Доступні юрпослуги для ВПО - гарантія стабілізації та розвитку суспільного життя в країні»

Проект: «Дослідження механізмів фінансування з метою забезпечення надання послуг в сфері боротьби з ВІЛ/СНІД для ключових груп населення»

Проект: «Правова підтримка населення – запорука миру та стабільного розвитку Лисичанську»

Проект: «Тобі слід знати про туберкульоз: Діагностика туберкульозу серед представників груп ризику у Закарпатській області»

Проект: «Зміцнення потенціалу з розробки законодавства щодо молоді»

Проект: «Профілактики інфікування ВІЛ серед СІН із залученням потенціалу ЦСССДМ»

Please publish modules in offcanvas position.