Центр денного перебування та розвитку дітей «Фенікс» відкрився у місті Подільську Одеської області. Відкриття закладу відбулося в рамках проекту «Нова оселя», який виконується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я за фінансової підтримки Євросоюзу.


Установа передбачає психосоціальну підтримку дітей, які постраждали від впливу військових дій на Донбасі, зокрема, дітей учасників АТО і вимушених переселенців.
В урочистому відкритті прийняли участь директор Міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони здоров'я та праці» Ілона Єлєнєва, керівник проекту «Нова оселя» Олена Січкар, представники міської влади, керівники структурних підрозділів міськради та громадськість.


Під час свого виступу Ілона Єлєнєва подякувала голові правління громадської організації «Одеська обласна осередок Ліги соціальних працівників України» Антоніні Січко, яка стала директором Центру,  за її працю та самовідданість, а також висловила вдячність міській владі за підтримку та допомогу у відкритті закладу. Вона привітала дітей з урочистим днем та побажала їм щастя і злагоди у стінах цього дитячого центру.

Ці відео розроблені у рамках проекту «Посилення допомоги дітям, які стали жертвами торгівлі людьми» (ReACT). Дані ролики стали результатими роботи п'яти груп спеціалістів з різних країн (Бельгія, Франція, Німеччина, Нідерланди і Великобританія) міжнародної організації ЕСРАТ в тісній співпраці з дітьми, в рамках адаптованих для дітей матеріалів та призначені для інформування дітей-мігрантів про їхні права. ReACT - проект фінансований ЄС, який має на меті забезпечити ефективний доступ дітей до правосуддя та захист в судовому порядку дітей, які, можливо, стали жертвами торгівлі людьми.                                                                                              

МГО «Соціальні інціативи з охорони здоров'я та праці»  адаптували відеоролик для того, аби українці також мали змогу отримати інформацію про доступ дітей до правосуддя та захист дітей, які стали жертвами торгівлі людьми.

Якщо ви чи ваші знайомі стали жертвою торгівлі людьми, ви можете звернутися за телефоном Національної дитячої “гарячої лінії”  0 800 500 225 або 772 (для дзвінків з мобільного)

На адресу одного з грантерів проекту «Нова Оселя», який реалізується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» та фінансується Європейським Союзом, –  «Сприяння інтеграції родин, дітей і підлітків з числа ВПО як запорука здоров’я приймаючої громади» надійшов такий лист:

 

«Мене звати Андрій і пишу про Масляну. Чому пишу про Масляну? Бо мій брат менший був на святі, де з дітьми (ним і його однокласниками та іншими) гралися, розповідаючи про обряди народні Українські, вірування нашого народу в давнину, про віру людей у хороше, яке обов'язково буде. Вони грали, їли млинці (мама наша пекла теж цілий вечір) і вчилися розуміти своє, українське. Чого пишу зараз? Бо піст і хочеться млинців з сиром і сметанкою)))

Але піст, не можна. Не можна не тому, що заборонили (хтось), а тому, що це мій перший піст і моє власне рішення. Чого пишу взагалі?))) Учасників свята попросили розказати своїм друзям про те, що вони дізналися про Масляну та інші звичаї і виставити фотки у Фейсбуку. А за кращі фото переможцю подарують власне дерево!!! Ми дуже хочемо своє дерево. Але у мого брата нема сторінок у соцмережах, він ще малий, бесіду проводити не буде – соромиться. Бесіду провів я! І тема – не Масляна. Ми з друзями говорили про Україну і про українське. Про те, що робиться в країні, про те, де нам жити завтра – тут чи їхати закордон; про те, що нема нормального українського телебачення, кіно, книжок, машин про те, що навіть маючи гарну освіту ти потім тут нікому не треба.

А ще говорили про віру в людей у хороше: про те, що кінчиться війна, не буде в новинах даних про загиблих і поранених; що скоро буде Євробачення і в Україні талановиті і красиві люди; що молодь вихована зараз, вона зовсім інша, і ми зможемо змінити все на краще; що скоро літо і будуть канікули.

PS: ми з родиною точно будемо жити тут, в Україні, бо нам треба буде доглядати наше дерево))) Ми хочемо липу)))»

 

"Ми хочемо липу!"

 

 

8 червня на базі середньої школи №309 відкрився літній молодіжний табір для учнів 7-10 класів. Табір працюватиме щодня протягом літніх канікул в рамках однієї з ініціатив «Інформаційно-тренінгового центру громадських ініціатив», який було підтримано проектом «Нова оселя». У програмі табору – цікаві зустрічі, спілкування, тренінги, спортивні змагання, ігри, а також все те, що буде ініційовано самими учасниками табору. А сьогодні все почалося із знайомства і очікувань. Попереду – канікули і ціле літо!

IMG 8725

IMG 8700

IMG 8704

IMG 8712

IMG 8714

IMG 8715

IMG 8718

IMG 8723

 

 

 

 

За результатами відкритого конкурсу «Новою оселею» було підтримано 13 ініціатив громадських організацій, серед яких – проект «Акули пера» ГО «Кримська правозахисна ініціатива», який проводить заняття в школі журналістики для дітей, в тому числі з числа ВПО.

Одним із практичних завдань для учасників школи стала підготовка репортажа про святкування Дня Європи у Києві, урочисте відкриття якого відбулося цього року на Софійській площі 14 травня. До Вашої уваги – репортаж учня школи журналістики «Акули пера» Дмитра Самойлова, 9 років.  

 

 

Сторінка 1 із 23

LHSI Facebook

Карта соціальних послуг для сімей та дітей ВПО

© 2017 LHSI. All Rights Reserved.