МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» оголошує конкурс на заміщення вакансії бухгалтера  організації.

Місцезнаходження:  Київ, м. Дружби Народів 

Зайнятість:  неповна зайнятість.

Обов’язки бухгалтера: 

  1. Вести бухгалтерський облік доходів та витрат організації: облік та узагальнення інформації за звітний період щодо надходження, руху, використання, залишків коштів на рахунках та заборгованості організації; облік нарахувань та утримань із заробітної плати; складати розрахункові відомості для виплати заробітної плати.
  2. Обробляти первинні документи; вести аналітичний облік придбання та вибуття основних засобів, малоцінних необоротних активів, малоцінних і швидкозношувальних предметів, запасів: вести оборотно-сальдові відомості руху ТМЦ та накопичувальний журнал обліку розрахунків з дебіторами та кредиторами організації.
  3. Узагальнювати всі обороти та виводити залишки коштів Проекту на рахунках наростаючим підсумком за кожний звітний період.
  4. Здійснювати складання та подання звітності до Державної податкової інспекції та Пенсійного фонду.
  5. Забезпечувати функціонування та контроль за станом банківського рахунку Проекту; здійснювати: підготовку та відправку платіжних документів, підготовку витягів з банківського рахунку.
  6. Складати та зберігати бухгалтерські та фінансові документи Проекту у встановленому порядку.
  7. Здійснювати своєчасні розрахунки з постачальниками товарів та послуг та виплату заробітної плати.
  8. Вести бухгалтерський облік безготівкових коштів Проекту.
  9. Дотримуватись розрахунково-платіжної та касової дисципліни.
  10. Приймати участь в процесі аудиту Проекту та підготовці фінансової звітності донорам.

  Вимоги до кандидатів: 

- Вища освіта.

- Досвід роботи с 1С " Управління торговим підприємством для України ",    редакція 1.2.версія 8.3.

- Досвід роботи бухгалтером  від 2 років; 

- Вільне володіння української мовою; 

- Володіння англійською мовою (бажано); 

- Знання офісного пакету Microsoft, вільне володіння комп’ютером та оргтехнікою; 

 

Додаткова перевага – досвід роботи бухгалтером в громадських організаціях та в проектах міжнародної технічної допомоги.

Просимо надсилати Ваші резюме на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «бухгалтер», або на тел./факс: (044) 285 08 45,(044) 285 08 20 до  17 січня 2018 року включно.

29 листопада у рамках проекту «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у місті Києві та Одеській області», який реалізувався МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» за фінансової підтримки Європейського Союзу, відбувся круглий стіл, який став завершальною подією проекту. Учасниками заходу стали не лише тринадцять грантерів та партнери проекту – представники Міжнародного інституту розвитку дитини (ICDI, Нідерланди) і Національної організації скаутів України. На круглий стіл також завітали представники Міністерства соціальної політики України та представництва ЄС в Україні. Перша частина заходу була присвячена виступам дітей – учасників проекту «Нова оселя» .

 

23 вересня сотні киян і гостей столиці провели суботній вихідний у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський», біля сцени «Мушля».

Тут відбувся вже традиційний загальноміський соціально-культурний захід «Юнь Києва запрошує». У його програмі: фестиваль парасольок добра, ігри, квести, скайпарк, концерт. Також було представлено соціальні послуги для міських сімей тощо. У рамках святкування МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я" за фінансової підтримки Єропейського Союзу провели Квест по правам #ChildRightsChallenge, у якому прийняли участь 22 команди.

Не було "відбою" від бажаючих прийняти участь у квесті, адже він пропонує новий інтерактивний підхід із участю сучасних технологій. Заступник голови КМДА Олексій Резніков під час особистої зустрічі з Ілоною Єлєнєвою, директором МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» висловив подяку за внесок щодо інтеграції дітей ВПО у Київській громаді, а начальник Служби Дітей м Києва Валерій Танцюра вручив грамоту на відзнаку дільності організації щодо сприятння проведення відпочинку дітей міста Києва.

Нагадаємо, що протягом 2016-2017 років в рамках проекту Нова Оселя за фінансової підтримки Європейської комісії МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» у партнерстві з НОСУ організовували літні та зимові табори для 540 дітей, які зазнали впливу війни на Сході України та були переміщені до м Києва та Одеської області.

 

17 листопада 2017 року, об 13:30 відбулася висадка дерев біля школи №267 за адресою вулиця Архітектора Вербицького, 7Б. В рамках заходу пройшла презентація роботи діяльності ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив» грантера проекту «Нова оселя», який реалізується Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу. У закладанні нової алеї братимуть участь діти, які представляли громаду Дарницького району, включаючи тих, хто не так давно переїхав сюди у зв’язку з військовими діями на сході України.

У п'ятницю команда LHSI («Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я») відвідала Дитячий табір " Лісова Застава", що знаходиться на Київщині. У таборі відбулося урочисте відкриття тренажерів для дітей.

<


Окрім тренажерів, діти, у таборі, мають змогу пограти в футбол, воллейбол, настільний теніс та пройти канатну доріжку. Також діти доглядають за тваринами(коні, кролі, шиншили).

Доречі, нещодавно в родині звірів сталося поповнення: мама Мірабель народила маленьке лоша. Діти з табору, на разі, обирають ім'я для новонародженої. Більшості прихильне ім'я Меморі. А ви як вважаєте?


Дякуємо партнерам за теплий прийом!

Сторінка 1 із 26

LHSI Facebook

Карта соціальних послуг для сімей та дітей ВПО

© 2018 LHSI. All Rights Reserved.