Від імені колективу МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я" хочу привітати усіх з Великодніми святами!

Хай мир у серці Вашому панує.

Хай ангел Божий щастя Вам дарує.

Ісус Христос – здоров'я шле з небес.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

LHSI Logo 1

Традиційно, 24 березня, весь світ відзначає «День боротьби з туберкульозом». З 2016 року міжнародна організація “Stop TB Partnership” започаткувала подію, до Дня боротьби з ТБ, «Запали світ навколо на підтримку боротьби з туберкульозом». Сенс події у тому щоб підсвітити червоним кольором пам’ятки наших міст, щоби привернути увагу громадськості до хвороби по всьому світі та показати прихильність очільників міст та громад до боротьби з туберкульозом.

В Україні епідемія туберкульозу; захворюваність на туберкульоз у 2017 році склала 27 121 випадків за даними МОЗ (або 64 хворих на 100 000 українців), що в середньому перевищує показники європейських країн в 9 разів. При чому за даними ВООЗ більше 25% випадків туберкульозу так і залишаються недіагностованими. Більше того, Україна одна з перших країн в Європі з поширеністю мультирезистентних форм туберкульозу, тобто таких які мають стійкість до традиційних препаратів та довше лікуються.

 

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» вже більше 10 років працює в Україні для привернення уваги до викликів епідемії туберкульозу і як член міжнародного партнерства Stop TB Partnership минулого року вперше залучила до акції очільників міста Києва, підсвітивши 24 березня 2017 року пам’ятник видатної української поетеси Лесі Українки, яка хворіла на сухоти. Ця акція об’єднала представників медичної спільноти, адміністрацію, соціальних працівників, молодь міста. Україна вперше замайоріла червоним кольором на міжнародній мапі .

Цього року нашу ініціативу підтримали очільники трьох інших міст. 24 березня з 18.30 до 23.00 українські міста Запоріжжя, Херсон та Кропивницький долучаться до всесвітньої акції та одночасно з сотнями інших міст по всьому світі засвітять червоним кольором такі визначні міста:

Запоріжжя:

Найдовша будівля Європи на найдовшому проспекті за адресою проспект Соборний, 153, засвітиться червоним кольором з 18.30 до 23.00. Також поряд з даною будівлею пройде акція під назвою «День білої квітки». В ході акції всім бажаючим будуть роздані паперові білі ромашки, які є символом чистих легень та боротьби із туберкульозом.

Херсон:

Будівля Херсонської обласної державної адміністрації за адресою площа Свободи, 1, з 18.30 до 23.00. буде засвічена червоним світлом на знак того, що в Україні є політична воля для подолання туберкульозу!

Кропивницький:

Історична будівля КЗ "Центральна міська лікарня м.Кіровограда", стаціонар №2 за адресою вул. Архітектора Паученка, 45/35, з 18.30 до 23.00, буде підсвічена червоним кольором.

Ці три регіони відносяться до регіонів з високим тягарем туберкульозу. Пам’ятаємо, туберкульоз виліковний! Своєчасно виявлене захворювання на туберкульоз набагато легше вилікувати! Не зволікайте та звертайтесь до свого лікаря по вчасну діагностику хвороби! Будьте здорові!


Контактні данні:
Роман
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38097275872129 листопада у рамках проекту «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у місті Києві та Одеській області», який реалізувався МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» за фінансової підтримки Європейського Союзу, відбувся круглий стіл, який став завершальною подією проекту. Учасниками заходу стали не лише тринадцять грантерів та партнери проекту – представники Міжнародного інституту розвитку дитини (ICDI, Нідерланди) і Національної організації скаутів України. На круглий стіл також завітали представники Міністерства соціальної політики України та представництва ЄС в Україні. Перша частина заходу була присвячена виступам дітей – учасників проекту «Нова оселя» .

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» оголошує конкурс на заміщення вакансії бухгалтера  організації.

Місцезнаходження:  Київ, м. Дружби Народів 

Зайнятість:  неповна зайнятість.

Обов’язки бухгалтера: 

  1. Вести бухгалтерський облік доходів та витрат організації: облік та узагальнення інформації за звітний період щодо надходження, руху, використання, залишків коштів на рахунках та заборгованості організації; облік нарахувань та утримань із заробітної плати; складати розрахункові відомості для виплати заробітної плати.
  2. Обробляти первинні документи; вести аналітичний облік придбання та вибуття основних засобів, малоцінних необоротних активів, малоцінних і швидкозношувальних предметів, запасів: вести оборотно-сальдові відомості руху ТМЦ та накопичувальний журнал обліку розрахунків з дебіторами та кредиторами організації.
  3. Узагальнювати всі обороти та виводити залишки коштів Проекту на рахунках наростаючим підсумком за кожний звітний період.
  4. Здійснювати складання та подання звітності до Державної податкової інспекції та Пенсійного фонду.
  5. Забезпечувати функціонування та контроль за станом банківського рахунку Проекту; здійснювати: підготовку та відправку платіжних документів, підготовку витягів з банківського рахунку.
  6. Складати та зберігати бухгалтерські та фінансові документи Проекту у встановленому порядку.
  7. Здійснювати своєчасні розрахунки з постачальниками товарів та послуг та виплату заробітної плати.
  8. Вести бухгалтерський облік безготівкових коштів Проекту.
  9. Дотримуватись розрахунково-платіжної та касової дисципліни.
  10. Приймати участь в процесі аудиту Проекту та підготовці фінансової звітності донорам.

  Вимоги до кандидатів: 

- Вища освіта.

- Досвід роботи с 1С " Управління торговим підприємством для України ",    редакція 1.2.версія 8.3.

- Досвід роботи бухгалтером  від 2 років; 

- Вільне володіння української мовою; 

- Володіння англійською мовою (бажано); 

- Знання офісного пакету Microsoft, вільне володіння комп’ютером та оргтехнікою; 

 

Додаткова перевага – досвід роботи бухгалтером в громадських організаціях та в проектах міжнародної технічної допомоги.

Просимо надсилати Ваші резюме на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «бухгалтер», або на тел./факс: (044) 285 08 45,(044) 285 08 20 до  17 січня 2018 року включно.

17 листопада 2017 року, об 13:30 відбулася висадка дерев біля школи №267 за адресою вулиця Архітектора Вербицького, 7Б. В рамках заходу пройшла презентація роботи діяльності ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив» грантера проекту «Нова оселя», який реалізується Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу. У закладанні нової алеї братимуть участь діти, які представляли громаду Дарницького району, включаючи тих, хто не так давно переїхав сюди у зв’язку з військовими діями на сході України.

Сторінка 1 із 26

LHSI Facebook

Карта соціальних послуг для сімей та дітей ВПО

© 2018 LHSI. All Rights Reserved.