Екскурсія для дітей на 5-й канал

25 липня у рамках проекту «Нова оселя», який реалізується за фінансової підтримки Євросоюзу та завдяки сприянню Національної Організації Скаутів України, шістнадцятеро учасників Національного скаутського Джамборі відвідали 5-й канал з екскурсією. Усі скаути, вже мають певний бекґраунд у галузі журналістики, тому така екскурсія була не просто цікавою, але й корисною для майбутніх медівників.  

                             

Під час екскурсії скаути дізналися про історію та специфіку роботи 5-го каналу. Юні журналісти отримали можливість поспілкуватися з кореспондентами, задати питання редакторам та, навіть, зробити селфі з ведучими. Учасники Джамборі відвідали журналістський нюзрум, та на власні очі побачили, як створюються новини на телебаченні. Тут їм розповіли про особливості зйомки та монтажу сюжетів та програм, про формування та порядок матеріалів випуску, а також про специфіку роботи регіонального та міжнародного відділу новин.                                                               

У одній із новинних студій каналу, скаути також мали змогу самі записати на відео невеличкий ролик з ведучою та гостями.

Please publish modules in offcanvas position.